O Grupie

Spółki tworzące grupę VSPoland powstały jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku ( głównie norweskiego ) w zakresie współpracy produkcyjnej i podwykonawstwa różnego rodzaju produktów.

Od początku istnienia postawiliśmy na właściwy dobór wynajmowanych pracowników a także kooperację z polskimi podmiotami cechującymi się wysoką jakością świadczonych usług oraz rzetelnością i terminowością w realizacji zleceń .Tym zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy powierzają nam współudział w tworzonych przez nich projektach.

WIĘCEJ

O firmie

VS Poland Sp. z o.o.

Początkowo jako agencja pracy tymczasowej stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę dodając do niej usługi produkcyjne

Marine Constructions Sp. z o.o.

Jest  spółką, której korzenie  sięgają 1996r kiedy to pod firmą Verfts Support realizowane były projekty w brazy stoczniowej 

VS Poland Sp. z o.o. S.K

Zajmuje sie obsługą drobniejszych zleceń  produkcyjnych oraz świadczeniem usług związanych z zaspokajaniem róznorodnych  potrzeb związanych z działalnością  klientów 

Aktualności

VS Poland Sp. z o.o. została zaangażowana do realizacji dużych projektów  w zakresie wykonawstwa różnego typu  konstrukcji stalowych . Poszukujemy przedsiębiorstw zajmujacych się produkcją elementów oraz konstrukcji z różnego typu stali chętnych do współpracy przy ich realizacji . 

 

WIĘCEJ

Agencja pracy tymczasowej

VS Poland Sp. z o.o. uzyskała certyfikat Agencji Pracy Tymczasowej w 2007r  i od tego czasu wysyłamy pracowników do pracy w Norwegii.

Naszym celem nie jest masowe dostarczanie siły roboczej, ale zaspokajanie potrzeb naszych norweskich kontrahentow w zakresie wspierania ich wysokokwalifikowanymi pracownikami współpracujacymi przy realizacji różnorodnych projektów. 

Postawiliśmy sobie za punkt honoru uczciwość i tym kierujemy się w kształtowaniu naszych relacji zarówno z kontrahentami jak i zatrudnianymi przez nas pracownikami. 

WIĘCEJ