Aktualności

Targi Norwegia Lillestrom

Informujemy ,że spółka VS Poland bierze udział w targach Sjoen for alle - Norwegian International Boat Show organizowanych w Lillestrom  w dniach 20-24 marca 2019.
Będziemy mieli zaszczyt zaprezenować naszą spółkę w ramach zorganizowanego  narodowego stoiska informacyjnego.. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznanie się nowymi projektami realizowanymi pod naszym szyldem .

Odnowienie certyfikatu ACHILLES

Za nami kolejna weryfikacja. Niniejszym informujemy ,że nadal jesteśmy firmą uznaną za kwalifikowanego dostawcę z certyfikatem Achilles.

Nagroda

Z dumą informujemy ,że Willy Nesset -Prezes naszej spółki został uhonorowany medalem Paula Harrisa nadanym przez Rotary International. 
Odznaczenie zostało przyznane Willemu Nesset za całokształt działań zwiazanych z promowaniem kultury i wspieraniem działań na rzecz regionu . Jest prestiżowym wyróżnieniem i wyrazem uznania za dokonania w słuzbie społecznej .  

Wciągarki na platformy wiertnicze

Podjeliśmy się kolejnego wyzwania jakim jest wyprodukowanie i dostawa 6 kompletnych urządzeń . Produkcja , rozruch i testy już za nami . Przed nami jeszcze dostarczenie wykonanych wciagarek na nadbrzeże portowe.

 

Schody spiralne


Podjęlismy sie wykonania ciekawego i trudnego projektu jakim są schody spiralne dla dużego centrum handlowego .  Przy współpracy naszego inżyniera projektanta oraz  wysokowykwalifikowanego podwykonawcy  projekt nabiera realnego kształtu . Już wygląda ciekawie ! Z niecierpliwością czekamy na możliwość zobaczenia efektu naszej pracy po całkowitym montażu w miejscu docelowym 

 

Zbiorniki owalne ze stali nierdzewnej

Maj 2018. Dostawa owalnych zbiorników ze stali nierdzenej zrealizowana na rzecz norweskiego klienta 

Odnowienie certyfikatu ACHILLES

Pragniemy zawiadomić ,że  spółka nasza została ponownie uznana jako kwalifikowany dostawca spełniajacy wymogi wymagajacych klientów sektora  offshore 

m/s Polarstar - zakończenie renowacji

22 sierpnia 2017r  m/s Polarstar wyruszył w podróż powrotną do swojego portu macierzystego w Hareid w Norwegii. Zakończył tym samym trzyletni okres renowacji , która realizowana była w naszej stoczni Marine Constructions w Szczecinie .Żegnany przez pracowników , władze portowe , w obecności przedstawicieli lokalnej prasy i telewizji m/s Polarstar rozpoczął nowy etap swojej historii.

15 zbiorników

2 lipiec 2017 zrealizowalismy dostawę 15 sztuk zbiorników na zamówienie spółki  z Wysp Owczych . Zbiorniki różnej wielkości  zostana wykorzystane przy realizacji dużej inwestycji jaką jest przygotowanie miejsca składowania zanieczyszczonej wody przed jej przetransportowaniem do oczyszczalni .